Pasūtījuma process

Automašīnu nomas  
Hertz Budget Europcar Avis Alamo National Sixt Thriffty Dollar
Cenas garantija
Auto noma ciparos
160
valstīs
53000 punktos

8.1 M apmierinātu klientu
100% vislabākā cena
Ko sevī iekļauj automašīnas nomas tarifs
  • Bezmaksas atteikšanās no pasūtījuma un izmaiņas
  • Avārijas gadījumu apdrošināšana
  • Apdrošināšana zādzības
  • Obligātā apdrošināšana
  • Neierobežots nobraukums
  • Papildus maksa lidostā
  • Vietējie nodokļi
  • Palīdzības sniegšanas dienests 24 stundas
Pasūtījuma process
1. solis: Meklēšana, Pieprasījums
Lūdzu, izvēlieties, kur Jūs vēlaties iznomāt automašīnu (valsts, pilsēta, vieta, piemēram, lidosta) un, ja atgriešanas vieta atšķiras no saņemšanas vietas, norādiet arī to. Pēc tam norādiet atsevišķi precīzus saņemšanas un nodošanas datumus. Informējiet par vadītāja vecumu, un tad var pāriet pie Meklēšanas.
2. solis: Izvēle, Pasūtījums
Otrajā solī sistēma vispirms veic meklēšanu starp autonomas uzņēmumu piedāvājumiem saskaņā ar Jūsu iesniegtajiem kritērijiem, lai piemeklētu Jums nepieciešamu automašīnu. Rezultātā iegūtais iznomājamo automašīnu saraksts būs sistematizēts pēc cenas tā, ka vislētākais būs norādīts pirmajā vietā. Pie katra automobiļa parādās īss tā apraksts, maksas tarifs, svarīga informācija, kā arī nosacījumi un piezīmes attiecībā uz pasūtījumu. Funkcija „Piedāvājuma saglabāšana pēc cenas” zem pogas Pasūtījums sniedz iespēju Jūsu elektroniskajā pastā saglabāt saņemto cenas piedāvājumu.Ja ir izdevies izvēlēties, lūdzam nospiest pogu Pasūtījums.
3. solis: Pasūtījums – Ekstra
Šajā sadaļā Jūs saņemsiet detalizētāku informāciju par nomai izvēlēto automašīnu, kā arī būs iespējams norādīt dažādas ekstras uz nomas laiku. Izvēlieties Jums nepieciešamās ekstras, par kurām nepieciešams samaksāt automašīnas saņemšanas brīdī autonomas punktā. Ekstras var būt, piemēram, navigators, bērnu sēdeklītis, sniega ķēde, aprīkojums slēpju stiprināšanai. Ja Jums ir izdevies izvēlēties visas nepieciešamās ekstras, nospiediet uz pogu Turpināt.
4. solis: Pasūtījums – Datu norādīšana
Šajā sadaļā lūdzam norādīt autovadītāja/šofera datus. Pārbaudiet datu pareizību, tad nospiediet uz pogu Pasūtījums. Pēc tam saskaņā ar uzlecošo logu, ja Jūs saņemsiet automašīnu lidostā, norādiet arī reisa numuru.
5. solis: Droša apmaksa – Apstiprinājums
Izvēlieties, lūdzu, Jums ērtu apmaksas veidu, pēc tam saskaņā ar Jūsu kartiņu aizpildiet formu. Nospiežot pogu Pasūtījums, atvērsies lapa ar Jūsu pasūtījuma apstiprinājuma numuru. Jūs saņemsiet ziņojumu elektroniskā pasta kastītē, kurš saturēs pasūtījuma detaļas un svarīgu informāciju par apstiprinājumu. Tā Jums būs nepieciešama drukātā formā automašīnas saņemšanas brīdī.